Ford GT World Tour - 2015. november 11, 20:20

• ferdi (ferdi)
  • ferdi (ferdi) profilkép Témaindító

ferdi (ferdi) válaszolt a következő témában: Re:Ford GT World Tour - 2015. november 11, 20:20

Egész jó kis futam kerekedett belőle, bár lehetett volna izgalmasabb is, ha többen vagyunk. Végre sikerült nyerni is, koncentráltan mentem végig, csak kétszer csúsztam be a kavicsba, ami pár mp hátrányt jelentett. Schaba sokáig üldözött 2-3 mp hátránnyal, ami a végére szép lassan 20 fölé ment, szélárnyékba nem sikerült feljönnie. A többiek sajnos hibáztak az elején, ezért kicsit lemaradtak, de azért nagyjából együtt volt a mezőny, lekőrözés sem volt.
Gratulálok mindenkinek és köszi, hogy kitartóan végigcsináltátok a sorozatot!
Hogyan tovább??? ::)
2015 nov. 12 09:07 #7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

• schaba01 (schaba01)
  • schaba01 (schaba01) profilkép

schaba01 (schaba01) válaszolt a következő témában: Re:Ford GT World Tour - 2015. november 11, 20:20

Mi köszönjük a szervezést.

A hogyan továbbról...  Szóval nálam megkezdődött a folyamat, már megvettem az új kormányt és a jövő héten megrendelem a ps4-et és persze a Project Cars-t. Még lenyomom a GT Karrier őszi szezont, talán benevezek a tavaszira is, ami kéthetente egy verseny, plusz a prekvali, de közben már a ps4-en a  PC-t fogom próbálgatni, szóval nem nagyon lesz idő több versenyre.
2015 nov. 12 10:54 #8

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

• ferdi (ferdi)
  • ferdi (ferdi) profilkép Témaindító

ferdi (ferdi) válaszolt a következő témában: Re:Ford GT World Tour - 2015. november 11, 20:20

Hát ez nem hangzik túl jól, legalábbis a GTF jövője szempontjából.
A PS3-as kormányok nem jók a PS4-re? Nekem T500RS van, az se megy vele? Bár én még nem terveztem a váltást, talán majd a GT7-tel.
2015 nov. 12 16:39 #9

• janosbibi (janosbibi)
  • janosbibi (janosbibi) profilkép

janosbibi (janosbibi) válaszolt a következő témában: Re:Ford GT World Tour - 2015. november 11, 20:20

Nagyon élvezetes verseny volt ;) !Kár,hogy a vége felé 13. körbenkezdett kihagyni a kontroler.Elöször 1-2 mp-re kikapcsolt,késöbb legalább 5mp-re is és hol ki hol be kapcsolt.14. körben ledobott :-[ .
Köszönet a jo szervezésért :tup: !nagyon jol éreztem magam!
Folytatás :conf: ,na ez jo kérdés.Részemről csak akkor veszek ps4-et amikor kijön az uj Granturismo.Addig leszek és ha lessz verseny jövök,ha egyáltalán lessz verseny.
Egyre kevesebben vagyunk és folyamatossan fogyunk.Valahol megértem,mert mindenki egykicsit ,ujdonságot akar :) .Szerintem itt már csak akkor fogunk sokan versenyezni,ha kijön az uj GT.Akkor ismét találkozunk ezekkel a nagyszerü versenytársakkal :tup: .
2015 nov. 12 16:41 #10

• schaba01 (schaba01)
  • schaba01 (schaba01) profilkép

schaba01 (schaba01) válaszolt a következő témában: Re:Ford GT World Tour - 2015. november 11, 20:20

Szerintem a T500-at támogatja a ps4, de azért nézz utána. GT7  2017-18-ban lesz, állítólag addig kiadnak valami béta verziót 2016-ban. Közben 16-ban jön az AC is, teljes játékkal. Most sokan ruháztak be a versenytársak közül  ps4-PC kombóra, többen vannak mint mi.
2015 nov. 12 17:02 #11

• jgab77 (jgab77)
  • jgab77 (jgab77) profilkép

jgab77 (jgab77) válaszolt a következő témában: Re:Ford GT World Tour - 2015. november 11, 20:20

Én is gratulálok a bajnoki címhez és minden versenyzőnek!
Összesített:
2015 nov. 13 10:32 #12