Scuderia bajnokság 6. - december 14, 18:00

• Quentaro (Quentaro)
  • Quentaro (Quentaro) profilkép Témaindító

Scuderia bajnokság 6. - december 14, 18:00 téma létrehozva Quentaro (Quentaro) által

Scuderia bajnokság 6.
[float=left][smg id=346 width=390 height=270 type=full][/float]A Scuderia névre keresztelt tuning 430-asra hatottak a Forma 1-hez fejlesztett technológiák. 4,3 literes V8-as motor hajtja, akárcsak az alap változatot, de 20 lóerővel erősebb annál. A jármű súlya 100 kg-al csökkent a belső tér egyszerűsítésével. A váltó 6 századmásodperc alatt kapcsol, az autóhoz felhasználták a legújabb futómű- és  váztechnológiákat is.
Természetesen az aerodinamikai tulajdonságokat is fejlesztették, így a Ferrari pályáján majdnem olyan köridőt fut, mint a cég csúcsmodellje, az Enzo!

[info]december 14, 18:00 szobanyitás, 18:30 start!
Hoszt és szoba neve: Quentaro81 (Vedd fel PSN-re!), HUNGARIAN players GTfever Privy [/info]Játék mód: Kvalifikáció/Verseny